бер.
24

Шкільні бої. Хімічні. За правилами.

21 березня вже традиційно відбувся XI шкільний турнір юних хіміків. Цього року взяли участь 3 команди на чолі з капітнами: Богданою Войтович, Владом Біланчуком та Тарасом Кропивкою. Ведучим був студент-практикант, призер усіляких міжнародних хімічних олімпіад, випускник нашої школи - Андрій Нещадін. Команди зіграли 2 бої: дорослий і бій 7-микласників. Якраз останній і був найяскравішим етапом турніру: командам пропонувалося створити прилад для визначення кількоісті вуглекислого газу у мінеральній воді. Використавши розумні методи типу абсорбції, тиртування і гравіметрії навіть 7-микласники змогли справитись із цією науковою задачею. У дорослому бою яскравою була презентація Єни Бек зроблена в перший раз за історію турнірів не в PowerPoint, а за допомогою технології Prezi, а також невидимі чорнила Аліни Дробан, яка з легкої руки журі отримала звання "подружки Джеймса Бонда".
В цьому році учасникам було дозволено виступати по-двоє, щоб досвідчені турнірщики могли допомогти в процессі відповідей на питання і полеміки своїм менш досвідченим членам команд. Тому капітанів команд було добре видно і чутно!
Переможцем стала команда Влада Біланчука "Тут може бути ваша команда" і лише 7 балів до них не вистачало команді Тараса Кропивки "О-ім-іль-цо". Дійство супроводжувалося жартами і цікавими моментами, а також традиційним чаєпиттям з членами журі після завершення турніру. Так що ви багато втратили, якщо не були там!
Фотографії вже незабаром!

. Posted in Новини