трав.
31

Результати гастролей театру "Левеня"

Актори театру «Левеня» СЗШ №50 м. Львова завершили свої виступи У ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» та Львівському військовому шпиталі на 2015-2016 н. р. Протягом цього періоду небайдужі львів’яни пожертвували на користь воїнів, поранених у АТО, 6.тис 127 грн.  (Фото з Кінг Кросс Леополісу)
25.05.2016 р. актори театру презентували виставу «Пам’яті Екзюпері» пацієнтам Львівського військового госпіталю, після завершення якої пригостили воїнів смаколиками, купленими на зароблені гроші. Виступ пройшов надзвичайно емоційно та зворушливо, глядачі приймали акторів оплесками, не обійшлося і без сліз як з боку глядачів, так і зі сторони акторів.
Театр «Левеня» виступав на подвір’ї шпиталю разом з волонтерами з м.Ківерці Волинської області , які представляли Ківерцівський районний будинок культури ім.М.П.Ковальова. Гості з Волині з успіхом  презентували концертну програму, з якою вони виступають у зоні АТО та шпиталях. Вітаємо колег з вдалим виступом та дякуємо за приємні емоції, моральну та технічну підтримку. Вдячні волонтерам за подаровану нам збірку віршів Зінаїди Мартинової «Українська рать», бажаємо мисткині творчих успіхів та натхнення! Ми сподіваємось на подальшу співпрацю з колегами з Волині, адже робимо спільну справу. Разом ми сила, Україна переможе!(Фото зі шпиталю).
Shpital 20162
Shpital 20161 Shpital 20163
 

. Posted in Новини