трав.
14

Доброчинна вистава театру "Левеня"

Звітуємось перед доброчинцями, які підтримали волонтерський проект Мобільного театру пісні "ЛЕВЕНЯ" СЗШ № 50 м. Львова "Великдень" (вистави у "Кінг Кросс Леополісі", церквах Блаженного Священномученика Олексія на вул. Лукаша, 3а та Блаженних мучеників УГКЦ на вул. Стрийській, 29). 
У п'ятницю, 12.05 2017 р., актори театру виступили з виставою у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону та передали пораненим в зоні АТО воїнам солодощів, фруктів, соків,кави, чаю, гігієнічних засобів та білизни на суму 2832,37 грн. 
Дякуємо керівництву Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного за наданий для поїздки автобус (зважаючи на дощову погоду того дня, ця допомога маленьким акторам просто неоціненна!). 
Спасибі директору нашої школи Бєлову Ю. В. за підтримку акторів під час виступу у шпиталі, заступнику директора з НВР Риб'як Г.Д. за налагодження шефської роботи з Національною академією сухопутних військ ЗСУ, вчителю інформатики Яремишин Ю. О. за постановку танцю, батькам учнів - за всебічну допомогу (моральну підтримку дітей та вчителів, виготовлення костюмів до вистави, тощо). 
Висловлюємо вдячність представникам дирекції ТРЦ "Кінг Кросс Леополіс" Дмитрук Оксані, Ливень Соломії та працівникам технічного відділу за сприяння виступам акторів театру "Левеня" в торговельному центрі. 
Всього в ході проекту "Великдень" небайдужими доброчинцями пораненим в зоні АТО 
воїнам було пожертвовано 2 тис. 508 грн, онкохворим 
Ірі Бурці - 2.758 грн., 
Богдану Поліщуку - 2.237 грн.(гроші дітям будуть переведені на відповідні банківські рахунки). 
Найкращою нагородою за волонтерську діяльність та стимулом для подальшої роботи для нас є вислів одного з поранених - глядачів вистави у шпиталі: "Більше б було таких людей"... 
Не будьмо байдужими. Приєднуйтесь! 
Творімо добро разом!
 
Dob 5
Dob 2 Dob 3
Dob 4Dob 1

. Posted in Новини