лют.
19

Призери III (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад

Обласний етап олімпіади з хімії - ЛьвівХімія Середня школа 50Хімія

Дуб’як Іра - III місце (9 клас)
Воєвідка Володя - III місце (11 клас)

Вітаємо наших учнів з призовими місцями!

. Posted in Перемоги і досягнення

лют.
03

Баскетбол: снова ВТОРЫЕ, снова после СШ№45

basket2Знову ми посіли почесне, але ІІ місце на районних змаганнях з баскетболу. Як дівчата, так і хлопці поступились лише вічним конкурентам СЗШ №45.
Дівчата: ІІ місце в районі
Хлопці: ІІ місце в районі.

Склад команди хлопців: Бєднєнко Саша, Надієвський Влад, Гавріков Саша, Юрович Андрій (10Б), Гуцалюк Віталій, Циквас Юрко, Дольний Марко (10А), Біланчук Влад (7А)

. Posted in Перемоги і досягнення

січ.
15

Наші вчителі найрозумніші в області!

sova15 січня 2011 року команда "Полтіннік" вчителів нашої школи ПЕРЕМОГЛА в обласних змаганнях з гри "Що? Де? Коли?" серед працівників освіти. Ми стали найкращими серед 20 команд з усіх куточків Львівщини.
Склад команди-переможиці: Бачинський Павло (капітан), Каліберда Микита, Железник Ольга, Іванова Наталія, Кернична Світлана, Лабінська Надія, підтримувала команду в залі: Коваленко Олена, тренер команди: Бєлов Юрій Вадимович!
Учні, а вам слабо? ;)

. Posted in Перемоги і досягнення

січ.
10

Наші перемоги у 2010/11 навчальному році

Призери II (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад

Призери II (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад

himistryХімія

Дуб’як Іра - I місце (9 клас)
Барановська Наталя - I місце (10 клас)
Воєвідка Володя - I місце (11 клас)
Пурська Олена - II місце (8 клас)

fizikaФізика

Галан Іван - I місце (9 клас)
Скитиба Сергій - I місце (11 клас)
Іванов Олександр - III місце (8 клас)

anglАнглійська

Сапіга Настя - III місце (8 клас)
Мацьків Марічка - III місце (11 клас)

geografyГеографія

Галан Іван - III місце (9 клас)

historyІсторія

Пантюхов Дмитро - III місце (8 клас)

matematikaМатематика

Галан Іван - I місце (9 клас)
Біланчук Влад - II місце (7 клас)
Кіс Юра - III місце (8 клас)

biologyБіологія

Акіньшина Ніка - II місце (8 клас)
Дальман Марк - II місце (10 клас)
Хрипко Марія - III місце (9 клас)

informatykaІнформатика

Скитиба Сергій - II місце (11 клас)
Прач Юля - III місце (10 клас)

. Posted in Перемоги і досягнення