"Найрозумніший" міський конкурс-гра

Pt logo small
Ми надаємо таке важливе значення дитячим іграм,
що якби організували вчительську семінарію, то зробили б там
теоретичне і практичне вивчення дитячих ігор одним із головних предметів.
Ушинський К.Д.

Яка дитина в грі, такою багато в чому
вона буде в роботі, коли виросте.
Макаренко А.С.

Хімічна гра «Найрозумніший» є формою змагань учнів у здатності давати відповіді на завдання з хімії різного типу та характеру. Метою гри є формування інтересу до хімії, розширення і поглиблення знань, реалізація і розвиток творчих здібностей, розширення хімічного світогляду.

Організація гри
Учасниками гри є учні навчальних закладів.
Для участі у грі необхідно до 20 березня 2018 року відправити заявку на адресу _____________________
• тема листа: «Заявка на гру»;
• форма заявки – довільна;
• необхідна інформація:
o прізвище, ім’я та по батькові кожного учасника від закладу освіти;
o назва навчального закладу, в якому учасники навчаються.
Участь у грі є добровільною.

Проведення гри
Гра проводиться у 2 (3) етапи:
• відбірковий: беруть участь всі зареєстровані учасники;
• (півфінальний: беруть участь 12 найкращих учасників за результатами відбіркового етапу;)
• фінальний: беруть участь 6 найкращих учасників за результатами відбіркового (півфінального) етапу.

Кожен етап містить декілька конкурсів різного типу з усними, письмовими та візуальним завданнями. Умови проведення конкурсу, час на його виконання і спосіб оцінювання пояснюються перед початком кожного конкурсу.
Результати кожного конкурсу доводяться до відома учасників після перевірки письмових робіт або після виконання усних завдань конкурсу.
Бали кожного етапу є сумою балів, що були набрані учасником в усіх конкурсах даного етапу. Бали в кожному етапі нараховуються окремо і не додаються до балів попереднього етапу.
При необхідності визначення учасників наступного етапу, за умови однакової суми балів в даному етапі у декількох учасників, між цими учасниками проводиться додатковий усний конкурс. Переможець конкурсу проходить у наступний етап.
(При проведенні гри у 3 етапи при необхідності визначення учасників наступного етапу, за умови однакової суми балів в даному етапі у декількох учасників, враховуються бали попереднього етапу.)
Переможцями гри стають учасники фінального етапу, між якими розподіляються призові місця, в залежності від набраної кількості балів у даному етапі.
Нагородження грамотами учасників, що не пройшли до наступного етапу, відбувається безпосередньо після завершення даного етапу. Нагородження грамотами переможців відбувається після завершення фінального етапу.