Бєлов Юрій Вадимович

Директор школи, викладає хімію
Освіта: вища
Категорія: вища
Звання: Відмінник освіти України, старший вчитель
Працює в освіті з 1979 року
Працює в нашій школі з 1983 року


Девіз: Життя багатогранне, тому одного девізу замало. Один з важливіших: "Найскладніше мистецтво в житті - до кінця життя залишатися людиною..."

Як ви стали вчителем, педагогом?
Збіг обставин. Я ніколи не думав, що стану вчителем. Лише у 30 років я вперше увійшов до класу у ролі вчителя, проживши перед цим складне, але цікаве життя. Було важко змінювати вже звичну роботу на школу, однак зробивши все можливе, я став робити неможливе - і все влаштувалось! (Велику роль в цьому зіграла моя мама, яка була вчителькою молодших класів)

Сильні сторони як учителя, педагогічні зацікавлення
Вмію впливати і знаходити спільну мову зі своїми вихованцями. Постійно цікавлюсь психологічними аспектами в діяльності учень-учитель на уроці та в позакласній дільності

Зацікавлення поза школою (хобі):
  • З дитинства люблю спорт, намагаюсь триматись в оптимальній спортивній формі (баскетбол, настільний теніс, велосипедний спорт)
  • Млію від класичного живопису, класичної музики, класичного року, балад
  • Постійно слідкую за поступом нетрадиційної медицини

Яким ви бачите Полтіннік у майбутньому?
щоб бачити майбутнє, треба мріяти. Мрійте! Бо в мріях народжується щастя. Колись я не тільки мріяв, але і зробив проект нового Полтінніка з великою їдальнею, спортивною залою і басейном. І шо? Тому тепер я намагаюсь не заглядати у туманну далечінь майбутнього, а діяти зараз, у напрямках які я бачу!