Кобак Ганна Степанівна

учитель української мови і літератури
Освіта: вища
Категорія: перша
Працює в освіті з 1966 року
Працює в нашій школі з 1972 року

Девіз: Бути для дітей учителем, наставником, другом!
Як ви стали вчителем, педагогом?
Мені завжди подобалась педагогічна робота, але я любила музику, тому я виступала на музично-літературний факультет (Львівський педагогічний інститут). Така освіта мені дуже до вподоби у моїй педагогічній роботі

Сильні сторони як учителя, педагогічні зацікавлення
Я завжди знаходила спільну мову з моїми учнями навіть у найскладніших ситуаціях. Цікавлюсь новим досягненням в галузі педагогіки (особливо у мові та літературі)

Зацікавлення поза школою (хобі)
Люблю фізичну працю і з задоволенням її виконую. Люблю і вмію шити, моделювати. З великим задоволенням відвідувала театр, філармонію, виставки митців та ін.

Яким ви бачите Полтіннік у майбутньому?
я бачу школу, де панує довіра, злагода, співпраця між учителем та учнями, школу з передовими технологіями. Це повинна бути школа, до якої учням було б цікаво ходити, де кожного дня вони могли б дізнаватись багато нового, збагачувати та розвивати свій інтелект

"Более десяти миллионов немцев живут в двух государствах, расположенных возле наших границ... Не может быть сомнений, что политическое отделение от рейха не должно привести к лишению их прав, точнее, основного права — на самоопределение. Для мировой державы нестерпимо сознавать, что братья по расе, поддерживающие ее, подвергаются жесточайшим преследованиям и мучениям за свое стремление быть вместе с нацией, разделить ее судьбу. В интересы германского рейха входит защита этих немцев, которые живут вдоль наших границ, но не могут самостоятельно отстоять свою политическую и духовную свободу"

20 февраля 1938 года
Адольф Гитлер